הכירו: "מתאמנים" המיזם שבא לעשות סדר בעולם הכושר

בשוק יש אפשרויות רבות למבקשים להתאמן ולשמור על כושר - כה רבות עד שלעיתים קשה לבחור. אתר מתאמנים מציג את כל המידע בצורה מסודרת שתאפשר לכם לבחור את המקום המתאים להתאמן בו

בשיתוף מתאמנים
28/11/2021
מתאמנים. יח"צ,
מתאמנים(צילום: יח"צ)

כמה זה קשה למצוא את המקום המושלם שבו תוכלו להתאמן ללא הפסקה? הקושי לא בא לידיי ביטוי בכך שאין מספיק מקומות, להפך. יש כל כך הרבה מקומות אימון שונים עד שאתם עלולים למצוא את עצמכם מאבדים את הצפון. אתר מתאמנים הוא אתר חדש שהושק לאחרונה על מנת למנוע את כל הבלבול הזה. אם אתם מחפשים אחר המקום המושלם להתאמן בו, מאוד יכול להיות כי זה האתר האידיאלי עבורכם. אתר שבו תוכלו לקבל את כל הפתרונות שזמינים עבורכם בדיוק באותה נקודת זמן.

עוד בוואלה!

בעקבות ביקוש גובר לטיפול יעיל בכאב: בי-קיור לייזר במבצע מיוחד

מוגש מטעם בי קיור לייזר

התאמנו במקום שעושה לכם טוב

אתר מתאמנים הוקם על מנת להנגיש עבורכם את כל האפשרויות שעומדות לפניכם. על ידי שוטטות קצרה באתר תוכלו להכיר את כל המוסדות המציעים אימוני כושר. לאחר בחינת כל האפשרויות, תוכלו לבחור את המקום שיעשה לכם טוב להתאמן בו. אם לא תתאמנו במקום שאתם אוהבים, תתקשו מאוד לשמור על סטנדרט מסוים. כתוצאה מכך תעזבו את המקום שבו התחלתם להתאמן, ולרוב גם לא תחזרו לבצע פעילות גופנית. החשיבות של מציאת המקום המושלם היא קריטית כדי שתצליחו לדבוק במשימה ולהתאמן כמו שצריך. איך אתר מתאמנים החדש מאפשר לכם למצוא את המקום המושלם? על ידי הצגת כל האפשרויות בצורה ברורה שלא משתמעת לשתי פנים.

באתר מוצגות רק אפשרויות נבחרות

יצא לכם להתאמן אצל אנשי מקצוע שלא יודעים להעביר אימון כמו שצריך? תחושת התסכול היא גבוהה, בטח כאשר הגעתם חדורי מטרה. אתר מתאמנים עושה כל מה שנדרש על מנת למנוע ממצבים כאלה לקרות. איך תוכלו לדעת כי באתר תמצאו אך ורק מוסדות ואנשי מקצוע מומלצים? האתר מאפשר לכל אחד מהמתאמנים לדרג את המוסד שבו הוא התאמן לאחרונה. כל הדירוגים עוברים בדיקה מעמיקה על מנת לאמת את אמינותם. מוסדות שלא יוכיחו את עצמם כמוסדות אמינים, לא יישארו באתר. הצוות של האתר מנפה בכל יום מוסדות שדורגו בציון נמוך על מנת שלא יגיעו אליהם מתאמנים אחרים.

תמצאו בקלות את המקום בשבילכם

בעבר על מנת למצוא את המקום המושלם להתאמן בו הייתם צריכים להשקיע לא מעט מאמץ. אתר מתאמנים הוקם על מנת לאפשר לכם למצוא את המקום המושלם בזמן קצר. הרי צריך להכות על הברזל בעודו הוא חם, ולא לפספס את המומנטום שבו אתם נמצאים. לכן האינדקס עצמו בנוי בצורה ידידותית שתאפשר לכם למצוא את מבוקשכם במהירות. רק תצטרכו להזין את המקום שבו אתם גרים ביחד עם סוג הספורט הרצוי - ומיד תקבלו תוצאות. באתר ישנו מאגר עצום של מאמני ספורט ביחד עם מוסדות אימון נוספים. אתם תהיו אלה שתקבעו היכן הכי מתאים לכם להתאמן על פי הסטנדרטים האישיים שלכם.

מי עומד מאחורי אתר מתאמנים?

את האתר הקימו שני יזמים צעירים, מאור שחר (30) וליאב פיניאן (28) בשיתוף עם בית התוכנה xhosting שזיהו את הבעיה הקיימת בשוק. מאור וליאב שמו להם למטרה להפוך את עולם הספורט והכושר, לעולם שיהיה נגיש לכולם. זוהי הסיבה המרכזית שבגללה הם יצאו להרפתקה, שבסופה הם הקימו את אתר מתאמנים. כעת בזכות המיזם שאותו הם הוציאו לפועל, גם אתם יכולים להתאמן ללא בעיה. אם בעבר התירוץ שלכם היה שאין לכם איפה, היום נותר לכם רק לבחור. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס לאתר ולהנות מהמבחר הקיים. חשוב להדגיש כי בכל יום נוספים לאתר עוד מוסדות ועוד אנשי מקצוע שישמחו להעניק לכם שירות.

  • כושר
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully