כמה יעלה לכם לצבוע את הדירה

הדירה שלכם כבר נראת מוזנחת ועייפה? זה הזמן לבדוק כמה יעלה לכם לצבוע דירה ממוצעת

  • דירה
  • צביעה
בשיתוף הטופ

משפחה ממוצעת בישראל צובעת את דירה אחת לשלוש שנים. צביעת הבית מחדשת את המראה שלו, משנה אותו לגמרי, זו דרך נפלאה לשדרג את האווירה והנראות, יוצרת מראה של חדש ונקי וגם שומרת על הקירות. אחת השאלות הפופולאריות שעולות בהיבט של צביעה הן באופן כללי והן באתרים העוסקים בבעלי מקצוע היא כמה גובים צבעים מקצועיים על צביעת דירה 100 מר? קיימות תשובות רבות לשאלה זו, כמו שיש הרבה צבעים מקצועיים. המחירים המוזכרים כאן מבוססים על הערכות. יש לא מעט קריטריונים שמשפיעים על המחיר הסופי של צביעת דירת 100 מר.
על מנת להכין אומדן צביעה מדויק, איש מקצוע בתחום זקוק לפרטים רבים. מה גודל הבית? האם הוא ריק או מרוהט? כמה עבודת הכנה נדרשת כדי להשיג עבודת צבע נהדרת? האם הבית נמצא במרכז העיר או בפרברים? האם יש אילוצי זמן ומועדים?

האם יש העדפות צבע או שאתם מעוניינים בצבעים בהתאמה אישית? שיקולים אלה ורבים אחרים ישפיעו על התשובה לשאלה כמה עולה לצבוע דירה 100 מר.

איך צבעים מקצועיים מעריכים עלויות צביעת דירות?

האמרה הישנה קובעת שאתם מקבלים את מה שאתם משלמים. אבל האם לצבוע דירה 100 מר במחיר יקר מבטיחה איכות טובה יותר? באופן מפתיע, ההבדל בתמחור אינו משקף הבדלי איכות. מחיר מדויק תלוי בידע העסקי של איש המקצוע שמבצע הערכה, ובמיומנויות המקצועיות שלו.
· מדידת וספירת הקירות שצריך לצבוע, כולל ניקיון ועבודות ההכנה הדרושות.
· חישוב הזמן בשעות שייקח לצבוע דירה 100 מר, בהתבסס על שיעורי צביעה ידועים.
· הכפלת השעות בתעריף השעה של קבלן הצבע. תעריף השעה מורכב משכר הצבעים כולל תקורה של קבלן הצבע והרווח הנקי החזוי.
· לנתונים אלה יש להוסיף את עלות הצבעים והחומרים. כל ציוד שמושכר במיוחד לעבודה זו כרוך גם הוא בעלות עבודה ויש לקחת נתון זה בחשבון.

עוד בוואלה!

צפו בתמונות: זוכי צפרתון קק"ל יציגו את עבודותיהם באקספו העולמי בדובאי

לכתבה המלאה
צביעת דירה (צילום: ShutterStock, shutterstock)

אז כמה עולה לצבוע דירה 100 מ"ר?

בית בגודל של 100 מטרים מרובעים, בן חמש שנים שממוקם בפרברים, ומרוהט בקלילות, מתומחר לפי היקף עבודה שכולל שתי שכבות על קירות החדרים, חדר השירותים והמסדרונות. התמחור כולל גם את המטבח, הסלון, פינת האוכל וחדר השירות.
· המחיר לצביעת שתי שכבות על קירות האזורים האלה הוא כ-6,500 עד 7,500 ₪. המחיר אינו כולל שום עבודות תיקון משמעותיות.
· צביעת תקרות במצב טוב עשויה להעלות את התמחור ליותר מ-8,000 ₪.
· הוספת צביעת דלתות ומשקופי חלונות מייקרת את המחיר מעל 8,500 ₪.
· שדרוג הצבע, שימוש בצבעים רבים והדגשת קירות הם היבטים שמגדילים גם הם את העלות.
בטרם אתם בוחרים צבעי מקצועי, וודאו שאכן מדובר בבעל מקצוע עליו אתם יכולים לסמוך, חפשו המלצות, שאלו לגבי הזמימות שלו ורק אז קבלו החלטה.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully